Nové cesty k úspěchu. zkušenostem. pokroku.

Firma DonVeneris s.r.o. se specializuje pouze na parfémy, kosmetiku, drogerii a doplňky stravy - Jistota. Už vás nebaví neodborná spolupáce s firmami které se "orientují" v dalších mnoha odvětvích? Pak jste tu správně! Poradíme, vybereme, sestrojíme. Vše v přísně profesionálních podmínkách.


Kdo jsme

Firma DonVeneris s.r.o. se orientuje na trhu od roku 2009. Máme bohaté zkušenosti s výrobou parfémů všech typů a kvalit. U kosmetiky sázíme na přírodní složky, které dělají z našich výrobků jedinečné produkty. Našim klientům poskytujeme jak odbornou pomoc při řešení nejrůznějších problémů spojených s výrobou tak i klasický objednávkový servis. Pro ty nejnáročnější nabízíme kompletní služby které vám poskytnou vše - od výběru té správné esence či přírodní složky - až po tvář vaší nové značky. Zabýváme se také kompletní homologací produktů a díky tomu může jít váš produkt přímo na pulty prodejen.

Spolupracujeme s grafickým studiem

Naše firma obsahuje také grafické studio které se zabývá výhradně tvorbou grafik pro parfémy, kosmetiku, drogeristické zboží a E-shopy toto zboží obsahující. To napomáhá k lepším designům které nejsou ovlivňovány grafikami z ostatních odvětví. Naše studio tak může být velkým pomocníkem pro všechny, kteří chtejí vlastní design či jen upravit stávající.

Chcete vědět více?

Jistě jste si všimli, že na našich stránkách nenaleznete katalogy nebo sáhodlouhé vyprávění o nepodstatných věcech. To z toho důvodu, že preferujeme osobní setkání kde zákazníkovi vysvětlíme vše, co bude chtít vědět. Náš personál je tu jen pro Vás!


Naše Historie

a co budoucnost? to se teprve uvidí.. :)