Nejčastěji zodpovězené otázky

Zde najdete nejčastější otázky od našich zákazníků a odpovědi od nás. Dozvědět se můžete základní informce které nejsou umístěny na stránkách


Není nic lehčího! Stačí nás kontaktovat pomocí kontaktního formuláře zde na stránkách DonVeneris nebo můžete využít některý z kontaktů níže.

Poté co nás kontaktuje, budete přepojeni na některého z našich zaměstnanců obchodního oddělení. Náš odborný personál s vám předá všechny potřebné informace a ochotně zodpoví každý váš dotaz aby jste se mohl lépe rozhodnout.

Pokud se rozhodnete, že se stanete našim klientem, sjenáme vám schůzku s naším obchodním konzultantem se kterým proberete vše potřebné ohledně budoucí spolupráce. Nemáte cestu kolem? Neavdí! Náš konzultant přijede za vámi!

Ceník na našem webu je spíše orientační. To z toho důvodu, že ceny se liší podle odebíraného zboží/ množství/ ceně či náročnosti celého projektu. Jsme ochotni přizpůsobit se každému požadavku - od těch nejmenších kde se jendá o pár vůní až po ty největší a nejsložitější kde se tvoří kompletní brand firmy.

Zboží zasíláme pomocí transportních služeb po celé české republice, slovensku a všech státech EU. Pro zboží je také možné si přijet osobně. Popřípadě máme i vlastní rozvozovou službu do půl tuny. Vždy se snažíme zákazníkům vyjít maximálně vstříc.

I na tuto variantu jsme připraveni! V případě, že nevlastníte žádná předchozí grafická data (loga, bannery, texty atd.) vyhotovíme je rádi za vás. V takovém případě budete kontaktováni naším grafickým studiem a náš kvalifikovaný personál vám poradí, pomůže či vyhotoví návrhy dle vašich představ.